Uždaryti

Paieška

VšĮ „Ekspolinės“ yra internetinės platformos www.gidupaslaugos.lt, teikiančios, informacines paslaugas ieškant ir rezervuojant gidų ir kelionių kompanijų teikiamas kelionių, ekskursijų bei pramogų paslaugas, operatorius. Operatorius tiesiogiai nedalyvauja organizuojant platformoje talpinamas paslaugas, apsiribodamas informacijos apie paslaugų organizatorius teikimu paslaugų vartotojams bet kurioje pasaulio šalyje.

Svetainės www.gidųpaslaugos.lt naudojimo instrukcijos gidams bei edukacinių programų organizatoriams:

  1. Partnerio profilio talpinimas su neribotu autorio ekskursijų skaičiumi svetainėje (bei pagalba kuriant profilį) – nemokama;
  2. Vizualinio turinio bei vertimo paslaugų, skirtų ekskursijos tekstui versti į skirtingas kalbas, sukūrimas svetainėje – už tam tikrą papildomą mokestį
  3. Bendradarbiavimo forma – komisinis procentas už suteiktą užsakymą;
  4. Pagrindinis reikalavimas partneriams – akreditacija numatytai veiklai teikti.

Mūsų partneriai yra savo srities profesionalai. Turistams teikiamos paslaugos yra aukščiausios kokybės bei yra mūsų prioritetas!

Turistams:

Pateikite užklausą dėl dominančios ekskursijos (bei pagal poreikį, kitų turistinių paslaugų) ir mes su Jumis nedelsiant susisieksime

Palaukite užklausos patvirtinimo.

Jei jūsų pasirinktas gidas dėl kokių nors priežasčių negali patvirtinti užsakymo, mes pasiūlysime Jums lygiaverčia alternatyvą.

Pateikta kaina svetainėje yra skirta vienam asmeniui – ši kaina yra nurodoma vienam asmeniui, kuris dalyvauja grupinėje ekskursijoje. Užsakant individualią ekskursiją ar paslaugų paketą kaina derinama atskirai. Kiekvienos ekskursijos programoje nurodoma susitikimo lokacija su šios ekskursijos vadovu. Susitikimo vieta gali būti jūsų viešbutis arba kitas adresas ar orientyras mieste.

Individualios ekskursijos metu su gidu galite aptarti maršruto pakeitimus neviršydami nurodytos kainos arba už papildomą mokestį. Įėjimo bilietai į ekskursijos kainą nėra įskaičiuoti ir mokami atskirai (įėjimo bilietų kainos gali skirtis). Kiekvienos ekskursijos apraše nurodoma, kas įskaičiuota į kainą ir kas mokama papildomai.

Norėdami atšaukti užsakymą bei grąžinti išankstinį apmokėjimą, parašykite mums el. paštu (arba paskambinkite), nurodydami atšaukto užsakymo numerį. Jei užsakymas buvo apmokėtas iš anksto, mokėjimas bus grąžintas, jei jis bus atšauktas likus ne mažiau 24 valandoms iki ekskursijos pradžios. Užsakymas atšauktas likus mažiau nei 24 valandoms iki ekskursijos pradžios, negrąžinamas. Jei turite nesklandumų užsakant ekskursijas, susisiekite su mumis el. paštu bei mes kuo skubiau su Jumis susisieksime!

Kadangi Operatorius parduoda paslaugas ar jų rinkinius, kurias teikia kiti asmenys (Paslaugų teikėjai), Operatorius nenustato Paslaugų teikėjų teikiamų paslaugų sąlygų, paslaugų teikimo laiko bei bet kokių kitų tokias paslaugas apibūdinančių kriterijų ir nėra atsakingas už tokių paslaugų kokybę ir jų turinį, tačiau visais atvejais savo nuožiūra gali tarpininkauti sprendžiant ginčą ar nesutarimą, kuris kilo tarp Paslaugos teikėjo ir Kliento dėl įsigytos paslaugos suteikimo.

Back to Top